Avaleht  / Grupireisid tellimisel  / > London
Printida 

NB! See programm on tellimiseks gruppidele.

LONDON
4 PÄEVA

Lennureis

 

Reisiprogrammi kohandame vastavaks lennuaegadele

1.päev   Reis algab kogunemisega Tallinna lennujaamas. Easyjeti lend Tallinnast Londoni Gatwicki lennujaama. Rongisõit Londoni kesklinna kestab umbes tunni. Majutus Londonis suhteliselt kesklinnas King’s Crossi raudteejaama lähedal. London on väga suur ja mõiste ”kesklinn” pisut laialivalguv. Peab arvestama, et igal juhul on vajalik ühistranspordi kasutamine kõikidel järgnevatel reisipäevadel. Tähelepanu! – lennuajad kontrollime üle vahetult enne reisi.

2.päev   Hommiku muudab lõbusaks Madam Tussaud’ vahakujude muuseum. Järgneb jalgsiekskursioon: Piccadilly, Buckingham Palace, The Mall, Trafalgar Square. Parlament,  Westminster Abbey. Sõidame metrooga Towerisse ning järgnevate tundide jooksul tutvume südamest väärika ajalooga kindlusega. Muuhulgas heidame pilgu Briti kroonijuveelidele ja kuninglikele regaalidele. Õhtupoolikul vaatame üle maailma ühe kuulsama kaubamaja, Harrods’i. Soovi korral (!) võime teha sõidu suure vaaterattaga ”London Eye”.

3.päev   Westminster Abbey külastus. Abby on Briti monarhide kroonimiskirik ja paljudele neist ka viimne puhkepaik. Henry VII kabel on ilmselt kaunim sellelaadne ehitus terves ilmas. Kui leidub huvilisi, külastame Buckinghami palee juurde kuuluvaid kuninglikke talle (The Royal Mews). Seejärel on võimalus jätkata Londoni ja tema muuseumidega omal käel tutvumist (näiteks British Museum) või osaleda koos giidiga ühisel väljasõidul  Windsori lossi, et vaadat Tema Majesteedi üht kolmest ametlikust residentsist (kuningliku visiidi tõttu on suur osa palee siseruumidest suletud). Väljasõit toimub rongiga. Õhtuks jõuame tagasi Londonisse. Õhtused tunnid on vabad. Soovijad saavad shopata Oxford Streetil.

4.päev   Ühiselt vaatame üle St.Pauli katedraali ning siis jäävad mõned hädavajalikud tunnid suveniiride, raamatute ja kingituste soetamiseks. Sõit lennujaama. Easyjeti lend London – Tallinn.

REISI HIND küsige hinda büroost pere@kiirtee.ee

Kõikidel reisijatel peavad kaasas olema kehtivad ID kaardid või passid; need dokumendid, mille alusel on tehtud Easyjeti piletite check-in.         

REISI HIND SISALDAB:
- ööbimine koos hommikusöökidega (B&B tüüpi hotell, kahesed toad duššiga, English breakfast)
- transport Lennujaamast londoni kesklinna ja tagasi
- eestikeelsed ekskursioonid (giidi ja reisijuhi teenus kõikidel päevadel)

LISATASU EEST:
- reisitõrkekindlustus koos tervisekindlustusega (kaitseb reisijat reisil ja võimaldab kindlustuselt raha tagasi taotleda mõjuval põhjusel reisist loobumisel)
- vaatamisväärsuste piletid

INFO:  Perereisid Tartu Ülikooli 12; 
tel. 7420339 / 5226257
e-mail :pere@kiirtee.ee


SIIN SAATE REISILE REGISTREERUDA VÕI LISAINFOT KÜSIDA:
Teie nimi:
Telefon:
E-mail:
Reisitellimus - reis, kuupäev, sõitjate nimed ja isikukoodid, kodune aadress, lisateenused, erisoovid: